Zyskaj i utrzymaj więcej
klientów w swojej restauracji!

Tylko jedno kliknięcie dzieli Ciebie od udostępnienia oferty w LunchMe. Użytkownicy znajdą ją, przyjdą, spróbują, a potem wrócą na coś więcej...

Restaurator szykujący lunch lub śniadanie

Dzięki LunchMe zyskasz

Nowoczesny program lojalnościowy

Użytkownik po wizycie w Twojej restauracji otrzyma punkty, które następnie będzie mógł wymienić na spersonalizowany kupon. LunchMe pozwala określić ramy czasowe a także wskazać ofertę, której będzie dotyczył voucher. W ten sposób użytkownicy będą zmotywowani do odwiedzania Twojej restauracji.

Innowacyjne narzędzie marketingowe

Aplikacja LunchMe staje się narzędziem typu MUST HAVE kazdego restauratora. Po zebraniu Waszych potrzeb przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli na pozyskanie i utrzymanie użytkowników LunchMe.

Płynność ruchu w restauracji

Dzięki możliwości ustawienia godzin obowiązywania ofert śniadaniowych, lunchowych, a także kuponów zyskujesz możliwość decydowania kiedy dodatkowi klienci mają pojawić się w Twojej restauracji!

„Dla nas najważniejsze jest partnerstwo“

Restaurator zastanawiajacy się jaką ofertę śniadaniową lub lunchową wybrać.

Co to jest LunchMe?

LunchMe to przede wszystkim nowoczesne narzędzie pozwalające na zwiększenie zysków, dostosowanie ruchu klientów według własnych potrzeb oraz wprowadzenie innowacyjnego programu lojalnościowego. Dzięki naszej aplikacji mobilnej użytkownicy w swoim pobliżu znajdą Twoje oferty śniadaniowe i lunchowe oraz odkryją konkretne dania z Twojego standardowego menu. Korzystając z aplikacji zdobędą punkty, a następnie wymienią je na okazje i nagrody, które Ty zdefiniujesz. Nasze rozwiązania kierujemy do restauracji oraz innych punktów gastronomicznych, takich jak kawiarnie, cukiernie, itp.

Dla nas najważniejsza jest współpraca z restauratorami, dlatego dostarczamy oprogramowanie pozwalające łatwo zarządzać profilem i ofertą każdej Twojej restauracji. Do tego otrzymasz szkolenie pozwalające lepiej wykorzystywać możliwości LunchMe. Dodatkowo każda Twoja restauracja otrzyma kontakt do specjalisty do spraw marketingu, który w każdym momencie jest w stanie pomóc zarówno przy tworzeniu ofert, jak i obsłudze aplikacji.

Dowiedz się więcej

Co zyskasz dzięki wprowadzeniu LunchMe?

Pierwsze trzy miesiące bez żadnych opłat

Na dobry początek dostajesz 90 dni abonamentu gratis.

Dedykowany specjalista ds. marketingu

Nasz pracownik pomoże Tobie przygotować ofertę dzięki której zdobędziesz nowych Klientów a także wesprze w problemach technicznych.

Raporty o aktualnych potrzebach potencjalnych Klientów

Co miesiąc prześlemy Tobie badanie o zwyczajach i preferencjach żywieniowych Twoich nowych gości.

Nowoczesny, intuicyjny w obsłudze Panel Restauratora

Zarządzanie ofertami w aplikacji LunchMe nie wymaga dodatkowego sprzętu w Twojej restauracji. Wystarczy telefon, laptop, komputer oraz Internet.

Restaurator zarabiający więcej pieniędzy dzięki aplikacji LunchMe.
Restaurator zabezpieczony dzięki technologi blockchain.

Blockchain na straży Twoich punktów

Aplikacja została oprogramowana przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii Blockchain. Dzięki niej każda operacja dodania lub usunięcia punktów lojalnościowych jest zapisywana w zdecentralizowanej, niezależnej od LunchMe bazie danych a sam użytkownik widzi rzeczywisty stan punktów jak i historię.

Technologia Blockchain upewnia użytkownika o bezpieczeństwie zgromadzonych punktów - osoby trzecie nie mogą ich edytować, usunąć. Natomiast Restaurator ma gwarancję, że sam użytkownik nie ingerował w ilość punktów.
Warto podkreślić, ze blockchain jest wykorzystywany przez instytucje bankowe oraz podmioty zaufania publicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z wykorzystaniem Blockchain w aplikacji LunchMe.

Czytaj więcej

Odbierz darmowy raport

Przez ostatnie miesiące badaliśmy nawyki żywieniowe u ponad pół miliona warszawskich pracowników biurowych. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółowymi wynikami tego doświadczenia, zachęcamy do umówienie się na spotkanie.

42%

Badanych korzysta z oferty lunchowej w restauracji lub bistro.

7 na 10

Respondentów jest w stanie przeznaczyć na lunch od 11 do 30 zł.

48,9%

Osób korzysta z oferty lunchowej nieopodal miejsca pracy.

Umów się na rozmowę

Źródło: Fundacja Osnowa, na zlecenie OptimusWay sp. z o. o.

Dołącz do naszej społeczności

Poznaj innych restauratorów i użytkowników, bądź na bieżąco z informacjami o naszej aplikacji.

Masz pytania dotyczące naszej platformy?

Napisz śmiało na

czesc@lunchme.pl

Ile klientów mogę zyskać dzięki LunchMe?

W 13 warszawskich strefach biurowych pracuje średnio +-50 tysięcy potencjalnych użytkowników aplikacji LunchMe. Połowa z nich kilka razy w tygdniu szuka lunchu w czasie pracy a pozostali nie mają pomysłu na posiłek.

Dzięki zaawansowanej technologii użytkownikowi wyświetlane zostaną oferty w pobliżu miejsca pracy, a także ustawionych preferencji.

Jak to działa?

Wystarczą trzy kroki:
1) uzupełnij profil swojej restauracji;
2) dodaj swoją ofertę
3) powitaj nowych gości!

Nowoczesny i intuicyjny Panel Restauratora pozwoli na dodanie oferty, zdjęć, opisów oraz edycję profilu Twojego lokalu. Twój dedykowany specjalista ds. marketingu pomoże Ci w razie problemu, czy wątpliwości.

Czy dodawanie nowych ofert do aplikacji jest czasochłonne?

Dzięki intuicyjnemu panelowi restauratora dodanie nowej oferty, czy edycja już obecnej, zajmie Ci zaledwie 2 minuty. W razie jakichkolwiek problemów nasz specjalista służy Ci pomocą i radą.

Kiedy aplikacja LunchMe ruszy?

Zaczynamy we wrześniu w Warszawie. Planujemy ekspancję na: Łódź, Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław i inne...

O wszystkim będziemy informować restauratorów oraz użytkowników za pośrednictwem mediów społecznościowych i strony internetowej.

Co muszę zrobić, aby rozpocząć przygodę z LunchMe?

Napisz do nas wiadomość na czesc@lunchme.pl. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin w celu umówienia spotkania i przzedstawienia propozycji współpracy.

Ile to kosztuje? Czy pobieracie prowizję?

Mając na względzie funkcjonalności aplikacji, koszty korzystania z niej są złozone z kilku części. .
Jednorazowa opłata aktywacyjna obejmuje: zestaw powitalny, oprogramowanie do obsługi restauracji oraz szkolenie.
Zalezy nam na dobrej współpracy i relacji, dlatego rozliczamy się za efekt. Pobieramy prowizję od ofert śniadaniowych, lunchowych, od dań odkrytych dzięki funkcji „odrywaj restaurację” Dodatkową opłatą jest niski abonament miesięczny.

Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z LunchMe przekażemy Ci podczas prezentacji oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.